Technical Department employee
  • Date of publication:

Zatrudnimy rzetelną osobę, mężczyznę na stanowisko:

Pracownik działu technicznego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu mechaniki maszyn
  • Umiejętność diagnozowania awarii i rozwiązywania problemów

Obowiązki:

  • Diagnostyka maszyn i urządzeń celem ustalenia przyczyn awarii,
  • Bieżąca regulacja maszyn oraz usuwanie awarii,
  • Remonty i konserwacja

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji
  • Pracę w dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się Firmie
  • Podstawową opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny

Zgłoszenia przyjmujemy na adres:

place@rudopal.pl lub telefonicznie wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wyślij swoje CV i aplikuj!

Prosimy o umieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz 883 z późń. zm.)