Gastronomia

Ciasto do pizzy

zawsze pod ręką

Gastronomia

Gofry tradycyjne

umilą każdy dzień

Gastronomia

Grzanki czosnkowe

na chrupkie powitanie

Dla Biznesu

Sosy porcjowane

doskonale powtarzalny smak potraw

Producent mrożonej żywności horeca i mrożonych dań gotowych - Rudopal
KIM JESTEŚMY

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja mrożonych, gotowych dań lub półproduktów przeznaczonych dla odbiorców sektora HoReCa oraz dla innych producentów branży spożywczej (B2B). To co nas wyróżnia na rynku to przede wszystkim elastyczność, otwartość i rzetelność.

Jesteśmy w swym działaniu innowacyjni, a najważniejszą sprawą jest dla nas odkrycie potrzeb Klienta i stworzenie dla niego takiego produktu, który będzie w pełni spełniał jego oczekiwania.

Oferta standardowa stanowi zaledwie 20% sprzedaży, pozostała część to produkty dedykowane dla naszych klientów. Takie podejście do prowadzenia biznesu, skutkuje tym, iż w swoim segmencie firma Rudopal postrzegana jest jako dynamiczna i konkurencyjna.

    •   Identyfikacja potrzeb Partnera biznesowego jest dla nas fundamentalną wartością;
    •    Dynamiczny, ciągły rozwój poprzez nowe technologie, inwestycje i innowacyjne rozwiązania jest naszym kluczem do osiągania przewagi konkurencyjnej;
    •    Zadowolenie ze swojej pracy, zaangażowanie, wiedza i chęć rozwijania kompetencji naszego Zespołu jest największym kapitałem firmy;
    •    Zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego naszych produktów jest determinantem do osiągniecia sukcesu i znaczeniu marki na rynku.

Nasze Bestsellery

Produkty

Nadzienia

Mrożone w formie Iglo Drops

więcej
Grzanki Czosnkowe

Bezkonkurencyjne na rynku

więcej