Gastronomia

Ciasto do pizzy

zawsze pod ręką

Gastronomia

Gofry tradycyjne

umilą każdy dzień

Gastronomia

Grzanki czosnkowe

na chrupkie powitanie

Dla Biznesu

Sosy porcjowane

doskonale powtarzalny smak potraw

ROZWÓJ TECHNOLOGICZNY
Innowacyjność

Jesteśmy twórcą produktu "Iglo drops" - sosy porcjowane. To z naszej firmy wychodzą najciekawsze pomysły.

Reputacja

Jesteśmy liderami w swojej branży. Staramy się by nasze produkty były wyjątkowe.

Poufność

Kiedy klient wymaga od nas dotrzymania tajemnicy receptury, stajemy na wysokości zadania. Cechuje nas duża dbałość o bezpieczeństwo i poufność.


rozwoj-01-569x350.jpg
New Product Development

Nasz dział NPD jest w stałym kontakcie z klientami, dla których opracowuje nowe receptury, modyfikuje dotychczasowe, a także przygotowuje propozycje nowych produktów i zastosowanie nowych technologii.  Dzięki takiemu podejściu udało nam się przekonać do współpracy wielu Partnerów, którzy oczekują oprócz dobrych jakościowo i wystandaryzowanych produktów, stałej współpracy nad rozwojem i wdrażaniem nowych rozwiązań.

Nasz sukces zawdzięczamy szeroko rozumianej, nienagannej i partnerskiej współpracy z każdym Klientem. Ścisła współpraca działów NPD oraz sprzedaży pozwala na pełne zrozumienie potrzeb naszych klientów i szybki zadośćuczynienie ich potrzebom.

 


rozwoj-03-569x350.jpg
Produkcja dedykowana

Od wielu lat specjalizujemy się w kreowaniu, opracowywaniu i  wytwarzaniu produktów dedykowanych. Produkty dedykowane są zastrzeżone umową i sprzedawane wyłącznie Zleceniodawcy konceptu. Odbiorca ma gwarancję niepowtarzalności produktu na rynku oraz posiada całkowitą kontrolę nad nim, jego sprzedażą, stanami magazynowymi i procesem wytwórczym. 

Dla Odbiorcy produktów dedykowanych konstruowane są indywidualnie, jak najbardziej korzystne dla obu stron warunki współpracy. 


rozwoj-06-569x350.jpg
Zaplecze produkcyjne

W roku 2010 firma postanowiła położyć nacisk na automatyzację produkcji. Od tego czasu udało się zautomatyzować procesy produkcyjne i zmienić technologii w taki sposób, by zminimalizować koszty wytwarzania produktów, przy jednoczesnym zachowaniu ich smakowitości.

Obecnie w firmie działają:
  • linia do produkcji Sosów, Zup i Nadzień w postaci IgloDrops®
  • linia do produkcji Saszetek,
  • linia do produkcji Lasagne,
  • linia do produkcji Makaronu,
  • linia do produkcji Pieczywa Czosnkowego,
  • linia do produkcji Bagietek (własna piekarnia),
  • linia do produkcji Ciasta do Pizzy.

 Rozwijamy się z dnia na dzień, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów